• گروه تولیدی صنعتی پرده محبوب یزد ؛ افتخار این را داراست که به مدت سال های زیادی در زمینه تولید ، پخش و فروش انواع پرده ،لوازم و پارچه به صورت عمده و تکی در خدمت شما هموطنان گرامی بوده است.

  • حال به دلیل همراهی و استقبال گرم شما عزیزان طی این سال ها و از جهت بهبود کیفیت عرضه و از جهت بهبود خدمات و کسب هرچه بیش تر رضایت مندی شما عزیزان و گسترش مرزهای فروش به کشورهای دیگر بر ان شدیم که پارا فراتر نهیم و به عرصه ی فروش انلاین و دیجیتال پا نهیم.

  • حال امید انکه فروشگاه پرده محبوب یزد در عرصه فروش اینترنتی هم بتواند خدمات خود را به نحو احسنت ارائه دهد.

صفحه فروشگاه

جهت دیدن محصولات

برای خرید

و دیدن انواع طرح ها

مسافت های طولانی، عدم امکان مقایسه آسوده انواع مختلف یک محصول در یک مکان، هزینه رفت و آمد و یا کمبود وقت، سبب می شوند که امروزه خرید کردن به فعالیتی دشوار و وقت گیر تبدیل گردد.

فروشگاه اینترنتی پرده محبوب یک فروشگاه تخصصی در زمینه فروش انواع پرده های مدرن خانگی و اداری از جمله پرده زبرا، پرده دابل شید، پرده شید، پرده ورتیلاین و پرده سان اسکرین است که فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است. محصولات عرضه شده در فروشگاه اینترنتی پرده محبوب بصورت مستقیم از کارخانه ارسال می گردد از اینرو سعی شده است تمام مزیت های ممکن شامل خرید با بهترین قیمت ممکن، تحویل سریع و به موقع و خدمات قبل و پس از فروش برای مشتریان فراهم گردد تا آنان با آرامش خیال خرید آنلاین خود را انجام داده و سفارش های خود را در کمترین زمان ممکن در منزل یا محل کار خود تحویل بگیرند.